Eiti į turinį

+700 000 patenkintų klientų

101 dienų keitimas

Greitas pristatymas

Performance Shirt - Šviesiai mėlynos ir baltos spalvų dryžiai
Performance Shirt - Šviesiai mėlynos ir baltos spalvų dryžiai
Performance Shirt - Šviesiai mėlynos ir baltos spalvų dryžiai
Performance Shirt - Šviesiai mėlynos ir baltos spalvų dryžiai
Performance Shirt - Šviesiai mėlynos ir baltos spalvų dryžiai
Performance Shirt - Šviesiai mėlynos ir baltos spalvų dryžiai
Performance Shirt - Šviesiai mėlynos ir baltos spalvų dryžiai
Performance Shirt - Šviesiai mėlynos ir baltos spalvų dryžiai

Performance Shirt

Šviesiai mėlynos ir baltos spalvų dryžiai

67,00 €
Pasirinkite dydį

Pristatymas · Yra sandėlyje

Pristatymas per 1–3 darbo dienas

Stilius ir našumas viename: „Performance Shirt“ vyriškas marškinėlis

Pagerinkite savo išvaizdą ir padidinkite komfortą su „TEESHOPPEN“ marškinėliais „Performance“ šviesiai mėlynos ir baltos spalvų. Šie marškinėliai sukurti šiuolaikiniam vyrui, kuris savo aprangoje reikalauja tiek stiliaus, tiek funkcionalumo.

Specifikacijos:

  • Spalva: šviesiai mėlyna/balta, dryžuota
  • Galimi dydžiai: S, M, L, „XL“
  • Medžiaga: aukščiausios kokybės medvilnė su elastine medžiaga
  • Krojo tipas: „Regular fit“
  • Apykaklė: su sagomis
  • Rankovės: trumpos
  • Užsegimas: Užsegimas su sagomis priekyje

Pagrindinės savybės:

  1. Dėmesys funkcionalumui: Sukurtas siekiant užtikrinti judėjimo laisvę ir kvėpavimą, kad visą dieną jaustumėtės gaiviai ir patogiai.
  2. Stilinga elegancija: Šviesiai mėlynos ir baltos spalvų derinys suteikia rafinuotumo bet kokiai progai.
  3. Patvari medžiaga: Pagaminta iš aukščiausios kokybės medvilnės, užtikrinančios ilgalaikį patvarumą ir komfortą.
  4. Universalus naudojimas: puikiai tinka tiek kasdieniam, tiek oficialesniam stiliui – nuo biuro iki savaitgalio.
  5. Paprasta priežiūra: Lengvai prižiūrimas ir skalbiamas skalbimo mašinoje, todėl tai praktiškas ir stilingas jūsų garderobo papildymas.

„TEESHOPPEN“ „Performance“ marškinių privalumai:

  • Pasiekite rafinuotą išvaizdą neprarandant komforto.
  • Judėkite laisvai dėka marškinių elastinės medžiagos.
  • Sukurkite įvairiapusiškus derinius su šiuo marškinėliu, kuris tinka bet kuriai progai.
  • Mėgaukitės ilgaamže kokybe, kuri išlaiko stilių net ir po daugybės dėvėjimų.

Atraskite naują stiliaus ir komforto standartą su „Performance Shirt“ iš „TEESHOPPEN“.

Įsigykite ją jau šiandien ir paverskite savo kitą aprangą išskirtiniu akcentu.

Skalbti 40 °C temperatūroje arba žemesnėje
Negalima balinti
Lyginti vidutinio karščio režimu
  • 72 % medvilnė, 24 % poliesteris, 4 % elastanas
Tinkamumas
Mažas
Standartinis
Didelis
DydisIlgisPlotis
S77 cm101 cm
M78 cm108 cm
L79 cm115 cm
XL80 cm123 cm
2XL81 cm131 cm
3XL82 cm139 cm
14 dienų grąžinimo laikotarpis ir 101 diena prekei pakeisti arba dovanų kortelei gauti
+700 000 patenkintų klientų
Pristatymas kitą dieną

Rekomenduojama jums

Štai mūsų rekomendacijos jums

Performance Shirt - Balta
Performance Shirt - Balta

Balta

67,00 €
Performance Marškinėliai™ - šviesiai mėlyna
Performance Marškinėliai™ - šviesiai mėlyna

šviesiai mėlyna

67,00 €
Performance Shirt - Tamsiai mėlyna
Performance Shirt - Tamsiai mėlyna

Tamsiai mėlyna

67,00 €
Premium Performance Marškiniai – šviesiai mėlyni
Premium Performance Marškiniai – šviesiai mėlyni

šviesiai mėlyni

80,00 €
Performance Shirt - Šviesiai mėlyna su smulkiomis juostelėmis
Performance Shirt - Šviesiai mėlyna su smulkiomis juostelėmis

Šviesiai mėlyna su smulkiomis juostelėmis

67,00 €
Performance Skjorte - Brun/Hvid Stribet
Performance Skjorte - Brun/Hvid Stribet
Naujiena

Brun/Hvid Stribet

67,00 €
Performance Shirt - Juoda
Performance Shirt - Juoda

Juoda

67,00 €
Performance Marškinėliai™ - Paketo pasiūlymas (3 vnt.)
Performance Marškinėliai™ - Paketo pasiūlymas (3 vnt.)
Rinkinio pasiūlymas
3 vnt.

Paketo pasiūlymas (3 vnt.)

80,00 €

26,67 € už vienetą

Performance Oksfordo marškinėliai™ - kašmyro mėlyna spalva
Performance Oksfordo marškinėliai™ - kašmyro mėlyna spalva

kašmyro mėlyna spalva

67,00 €
Performance Oxford Shirt - Šviesiai mėlyna/balta
Performance Oxford Shirt - Šviesiai mėlyna/balta

Šviesiai mėlyna/balta

67,00 €
Performance Pants - juoda
Performance Pants - juoda
IŠIMAMA sutaupykite „63“ %

juoda

20,00 €54,00 €
Performance Pants - Karinis jūrų laivynas
Performance Pants - Karinis jūrų laivynas
IŠIMAMA sutaupykite „63“ %

Karinis jūrų laivynas

20,00 €54,00 €

Kiti taip pat pirko

Performance Shirt - Balta
Performance Shirt - Balta

Balta

67,00 €
Performance Shirt - Juoda
Performance Shirt - Juoda

Juoda

67,00 €
Performance „Blazer“ - karinis jūrų laivynas
Performance „Blazer“ - karinis jūrų laivynas

karinis jūrų laivynas

134,00 €
Performance Pants - juoda
Performance Pants - juoda
IŠIMAMA sutaupykite „63“ %

juoda

20,00 €54,00 €
Performance Oksfordo marškinėliai™ - kašmyro mėlyna spalva
Performance Oksfordo marškinėliai™ - kašmyro mėlyna spalva

kašmyro mėlyna spalva

67,00 €
Kaklaraištis - juodas

juodas

27,00 €
Performance Blazeris - mėlyna
Performance Blazeris - mėlyna

mėlyna

134,00 €
Chino Shorts - juoda
Chino Shorts - juoda
IŠIMAMA sutaupykite „78“ %

juoda

15,00 €67,00 €
Performance Shirt - Tamsiai mėlyna
Performance Shirt - Tamsiai mėlyna

Tamsiai mėlyna

67,00 €
Negabaritiniai marškinėliai - balti
Negabaritiniai marškinėliai - balti
Performance Oxford Shirt - Balta
Performance Oxford Shirt - Balta
Performance Shorts - Dulksna
Performance Shorts - Dulksna

Dulksna

67,00 €

Sveiki, kuo galime Jums padėti?

Ieškote ko nors naujo ar reikalinga pagalba dėl savo paskyros?

Naršyti pagal kategorijas